A- A+
  KURUMUMUZ

  Keskin Açık Ceza İnfaz Kurumu;

            240 hükümlü kapasiteli olup,4 bloktan oluşmaktadır.1. Blok 3 katlı olup birinci katta mahkum kabul birimi,personel yemekhanesi,hükümlü yemekhanesi,kantin,çay ocağı;ikinci ve üçüncü katta idare odaları,hükümlü yatakhaneleri bulunmaktadır. 2. Blokta mutfak, çamaşırhane,kazan dairesi;3. Blok atölyeler; 4. Blok Ziyaretçi Görüş yeri bulunmaktadır.

   

   

  Keskin Açık Ceza İnfaz Kurumumuzda;

           Kurum İdaresi olarak gerçekçi bir yönetim tarzı sergileyerek evrensel, insan haklarına saygılı, iyi uygulamaların yapıldığı bir ceza infaz kurumu yönetimi gerçekleştirmeye çalışılmaktadır. Adil ve güvenli bir ortam içerisinde insanların kendilerine değer verildiğini hissettirmek, her gün sürekli bir değişim içerisinde olarak mükemmeli yakalayabilmek için çaba sarf edilmektedir.

           Hükümlülere yönelik yapılan iyileştirme-tretman çalışmalarımızla tahliye sonrası hükümlülerin tekrar suç işlemesinin önüne geçmek, topluma huzur ve güven veren kaliteli bir yaşam sürdürmeleri ile genel toplum huzuru ve refahına ulaşabilmek amacı ile faaliyetlerimiz sürdürülmektedir.

           Bu amaçla ;  

           Fiziki yapı, araç ve gereç eksikliklerinin iyileştirilmesi yönünde çalışmalar yapılmakta  var olan yapı ve personelle hizmetlerin en iyi şekilde yürütülmesine çalışılmaktadır.

  Adres

  YENİ MAHALLE KAYSERİ YOLU CADDESİ NO: 82/H KESKİN/KIRIKKALE

  Telefon

  03185153443-45

  0318 515 34 46

  E-Posta

  © 2020 KESKİN AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

  Sitemizi Bugün : 23 - Toplam : 57881 kişi ziyaret etmiştir.